Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu oraz w celu analizy ruchu na stronie. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Najnowsze odbiorniki z oferty Topcon

Wykaz odbiorników kompatybilnych GNSS

 

Topcon HiPer HR

Najnowszy odbiornik HiPer HR GNSS japońskiej marki Topcon to zaawansowany technologicznie sprzęt o doskonałych parametrach, który wchodzi w skład Topcon Elite Survey Suite. Zestaw wraz z odbiornikiem HiPer HR tworzą: kontroler FC-5000, nowy tachimetr zmotoryzowanych/one-man w dwóch wersjach - GT-500 i GT-1000, oprogramowanie MAGNET® 4.0.

KLIKNIJ TUTAJ i dowiedz się więcej.

  

 

Topcon HiPer VR

Odbiornik HiPer VR wszechstronny odbiornik japońskiej marki Topcon to najnowszy sprzęt w kompaktowym opakowaniu.

Inwestycja w przyszłość. Najbardziej zaawansowana płyta GNSS o 226 uniwersalnych kanałach z odbiorem wszystkich dostępnych systemów GNSS. W połączeniu z anteną FENCE pozwala na dokładne i szybkie pomiary w każdych warunkach.

KLIKNIJ TUTAJ i dowiedz się więcej.

 

 

 

Topcon HiPer SR

Najnowszy odbiornik japońskiej marki TOPCON to kolejne wcielenie najpopularniejszej na rynku polskim rodziny odbiorników HiPer.

HiPer SR to nowa konstrukcja, wyposażona w najnowsze technologie Topcon’a, dzięki której pomiary terenowe będą wydajne i niezawodne jak nigdy dotąd.

KLIKNIJ TUTAJ i dowiedz się więcej.

 

 

 

Topcon HiPer SR GSM

Topcon HIPer SR GSM to najnowszy odbiornik GNSS w ofercie japońskiej marki Topcon. HIPer SR GSM jest rozwinięciem odbiornika HIPer SR o wbudowany modem GSM HSPA+ z wejściem na dwie karty SIM. Rozwiązanie to umożliwia pracę z dwoma operatorami telefonii komórkowej, co w zdecydowany sposób wpływa na komfort prowadzenia pomiarów GNSS w oparciu o współpracę z sieciami stacji referencyjnych. Co więcej użytkownik w zestawie z kontrolerem posiadający wbudowany modemem GSM ma możliwość pracy aż z trzema operatorami telefonii komórkowej bez przekładania kart!

KLIKNIJ TUTAJ i dowiedz się więcej.

 

 

 

Nie masz jeszcze odbiornika Topcon? Skontaktuj się z regionalnym biurem TPI i zapytaj o ofertę. KLIKNIJ TUTAJ i dowiedz się więcej.

Newsletter