Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu oraz w celu analizy ruchu na stronie. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Rozwiązania

Oferta TPI NETpro idealna dla Geodezji, Budownictwa, Rolnictwa precyzyjnego oraz Bezzałogowych systemów latających. Zastosowanie sieci w czasie prac geodezyjnych to szybkie zwiększenie produktywności dzięki uniknięciu stosowania własnych odbiorników bazowych.

W budownictwie dzięki korektom sieciowym, użytkownicy sieci nie muszą korzystać ze stacji bazowych na placu budowy, usługa pozwala na łączenie się z siecią korekt i wykorzystywanie jej do pracy na placu budowy.

Sieć TPI NETpro w rolnictwie precyzyjnym to zredukowanie strat wynikających z nieprecyzyjnego nawożenia, siania oraz pomaga osiągnąć wzrost efektywności w czasie żniw.

Wykorzystanie sieci TPI NETpro przy użytkowaniu bezzałogowych systemów latających to zredukowanie czasu pracy w terenie o 60% i wysoka precyzja rzędu pojedynczych centymetrów.

Sieć TPI NETpro pozwala na pracę z aplikacjami czasu rzeczywistego do tworzenia systemów GIS, zbierania danych geolokalizacyjnych i tworzenia baz danych GIS. Korekty DGNSS pozwalają w łatwy sposób podnieść dokładności w wykonywanej pracy.

Newsletter